Создать ответ 

Рейтинг темы:
Каскадный режим | Линейный режим
Львов...Есть кто живой?
05-22-2010, 12:58 AM
Львов...Есть кто живой?
Неужель я тут один-одинееешенек в этом красивом сказочном городе?Сыроеды,откликнитесь,ааауууу??!!
:))))))

Здоровый парень!
Украина, г.Львов.
[Изображение: m104354.png]
Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
05-22-2010, 08:19 PM
RE: Львов...Есть кто живой?
Львів, прийом))) Sfairat, ти не один! Як мінімум двоє!!!!!

[Изображение: m144205.png]

05-23-2010, 01:28 AM
Уррррраааааа!!!!:)))))
Я такий радий,що не один! Anutka, будемо знайомі!;))Завжди з радістю підтримаю тебе!Цікаво,скільки назбирається львів'ян?:))думаю,з часом буде більше!Доречі, мене звати Олексій, 25 років і я на сиромоно близько 3-х місяців:))

Здоровый парень!
Украина, г.Львов.
Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
05-23-2010, 10:17 AM
Привіт, Олексію. Я тільки на початку свого шляху, але знаю, що на все життя! Мені 22 роки, а дізналася про СЕ не так давно, в березні цього року. Перечитала безліч літератури і відчула, що на правильному шляху! До речі, коли я почала своє знайомство з цим форумом та СЕ, то я відразу помітила ЗДОРОВОГО ХЛОПЦЯ ЗІ ЛЬВОВА У ФАЙНІЙ ВИШИВАНЦІ))) Я слідкую за тобою))) Твої успіхи вражають!!! Молодчинка!!! Я також сиромоно, але зараз голодую. Дякую за підтримку, мені вона потрібна!

05-23-2010, 09:48 PM
І я тобі дякую щиро!Мені дуже приємно,що ти мене помітила!:))Маєш свій записничок тут на форумі?Дуже класно,що ти теж на сиромоно-на результати довго очикувати не прийдеться;))Бог нам у поміч і доречі зі святом тебе!:))

Здоровый парень!
Украина, г.Львов.
Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
05-23-2010, 10:03 PM
Ань,який день вже голодуєш та скільки плануєш протриматись?:)))Цікава також реакція рідних на твій новий спосіб життя?:))В мене було не легко,але зараз вже все позаду,- звикають потрохи:)))Але вважають диваком,м'яко кажучи:))))))))))

Здоровый парень!
Украина, г.Львов.
Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
05-23-2010, 10:59 PM (Последний раз сообщение было отредактировано 05-23-2010 в 11:01 PM, отредактировал пользователь anutka.)
Дякую, Олексію! І тебе зі святом! 10 день голоду, перших два дні на сухому. Планую 2 тижня, можливо більше. Сиромоно - це сила! Щоденник не заводила, але скорше вього заведу. Підтримка дуже потрібна, навколо мене жодного сироїда і люди взагалі не розуміють, що воно таке і з чим його їдять))) Я також, як і ти, для знайомих та рідні, дівчина з привітом!!! Як писав пан Зеланд, сироїди - це ті хто тільки сир вживають)) Я в свою чергу нікому нічого не намагаюсь довести, перегоріла ... Найголовніше, що я впевнена в своєму виборі. Я дійшла до висновку, що такі знання приходять тільки до тих, хто готовий їх прийняти. Немає сенсу щось розказувати, перконувати ... люди хочуть спати - солодких снів!

Мені було важко відмовитися від чаю та меду, я вважала, що це навпаки дуже корисні продукти, але вже відчуваю, що мені й не хочеться цього як раніше. Олексію, ми з тобою молодці, добре, що в молодому віці збагнули де хибний шлях. ВЕРНЫМ ПУТЕМ ИДЕТЕ ТОВАРИЩИ)))) Багато моїх знайомих дивуються, як можна в такому молодому віці, в самому розквіті сил так над собою знущатися, не пити, не вживати шашличків ... а про СМЕ то я взагалі мовчу) Але це кумедно! Моя загадкова посмішка дивує, але віра та відчуття внутрішнього спокую росте з кожним днем. Я люблю світ і все, що оточує мене. Я і раніше була спокійною, але зараз це гармонійна спокійність))) щось типу того)) посмішка може зявитися ні з чого, просто так. Я дуже рада, що познайомилися з таким приємним хлопцем. Випромінючи любов, світло ми робимо навколишній світ кращим. І я впевнена, що сироїдів в місті Лева буде чимало! Все ще попереду.

Олексію, а як твій вихід з голоду? який день ти вже на соках?

05-24-2010, 01:46 AM
Я вже два тижні на соках,самопочуттЯ прекрасне!:))))) Вирішив завтра починати їсти фрукти повністю,перистальтика вже давно відновилась:))))Ще два тижні їм цитрусові і потім моркву і все-все,чого душа забажає;)))
Я підсів на грейпфрути:)))Дуже подобаються:)))А голодування та СМІ дійсно змінюють рівень усвідомлення-перевірено на собі:)Я так само радію,що ми познайомились-мені тепло та спокійно на душі,ти дуже приємна людина!;)Гарного настрою тобі і терпіння,нехай в душі завжди світить сонце та щастя переповнює всю твою сутність!:)Покажемо приклад нашим рідним і,можливо,вони зможуть прокинутися від свого багаторічного сну...

Здоровый парень!
Украина, г.Львов.
Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
05-24-2010, 02:57 PM
Грейпфрути - це також моя слабкість, обожнюю їх. А ще полуниця, персики, мм... смакота) Попереду літо і це рай для нас! Круто! Дякую, Олексію, за гарні слова, дуже приємно! Ти чудова людина, відкрита та щира. Ну а сила волі просто величезна, я беру з тебе приклад))) Мені цікаво як ти прийшов до СЇ. Якщо буде вільна хвилинка, напишеш? Я тиждень буду відсутня на форумі, після дня народження заведу свій щоденник, мабуть все-таки він мені потрібен, принаймні зараз, на початку свого шляху. Пиши, Олексію. І всі львівяни пишіть будь-ласка))) Я впевнена, що на форумі мають бути!

05-24-2010, 08:56 PM (Последний раз сообщение было отредактировано 05-24-2010 в 09:01 PM, отредактировал пользователь maxkind.)
Друзі, я сам з Чернівців, родина в мене в Сокалі, а сам живу в тропіках, в центральній америці.
Хочу вам сказати що душа радіє, коли читаю форуми і бачу як ви там прокидаєтесь потрошку.
Сам на фруктах вже майже 2 роки.

Зі Львова знаю 2-х дівчат сиромоноїжок, але навряд-чи знайду їх контакти. Пошукайте в контакті дівчинку по імені "Твоя Женщина".

Раджу вам не зациклюватись на сиромоно. Раз розібрались - і пішли далі жити - взяли курс на досягнення Бога, досконалості.
Людина це унікальне створіння, це вільна воля, яка завжди виконується. Ми стаємо тим, ким себе вважаємо.

Якщо людина вважає себе бідною і хворою, - вона буде бідна і хвора.
Якщо людина вважає себе мілліонером, вона стане міліонером.
Якщо людина називає себе сироїдом, вона стане СИРОЇДОМ, і все її життя перетвориться в сироїдство. І буде їсти і їсти.

Але якщо людина уявить себе чистою досконалістю, я не говорю тільки про тіло, і поверне свою увагу на Небесного Отця, що є досконалим - її життя перетвориться на казку, кожен життєвий крок її буде наближати до образу Творця, а всі навкруги затримають подих в захополенні.

Тому звертаю вашу увагу, що сироїдіння тільки крок, маленький крок до мети. Тому не топчіться на сходинці, а вперед! вперед!

Ну і коротше кажучи, привіт вам, ось вчорашня фотка :)

Прикрепления
.jpg  2.JPG (Размер: 375.42 Кб / Загрузок: 36)
Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
05-28-2010, 02:33 PM
Привіт! Я сама зі Львова, але вчусь зараз в Данії, де поки не зустріла жодного сироїда.. Тому дуже рада, шо хоч так можна з однодумцями поспілкуватись.. :) Читала на днях Шаталову, дуже корисна книжка, особливо її акцент на духовному здоров'ї. Почала я правда недавно, три тижні тому з тижневого голодування і потім випадково натрапила на цей сайт, ну і тепер активно в то всьо вникаю))
Коротше, пишіть! Буде дуже цікаво з вами поспілкуватись!
Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
05-28-2010, 06:01 PM
Ань, до СМІ прийшов через езотерику...Прочитавши Зеланда,запланував собі,що колись спробую обов'язково.Пройшов час...на протязі нього я продовжував короткотривалі голодування,по 1-3-7 днів.Під час останнього голодування натрапив на сайт Ізюма...ну а далі-швидкий перехід на СМІ за переконанням (дякувати Богу,сила волі є) і захід на голодовку на 21 день.З початку СМІ скинув 35 кг за три місяці.Світосприймання змінилося...:))Це коротенько:)))А так,на протязі свого життя намагався зберегти здоров'я,не мав шкідливих звичок,окрім як в харчуванні,займався спортом і розвивався духовно-не навмисно,просто до цього тягнуло:)))
maxkind, згідний з тобою,друже,на всі сто!:))) ух,як тебе так далеко життя закинуло?:)))Навкруги просто дивовижний краєвид-я прямо чисте повітря можу вдихнути!:)))) У мене є знайомі в Чернівцях -молода сімейна пара з дитинкою:))Але вони харчуються традиційно:)) Ти як,за рідними вуличками не сумуєш?:))

Ярина,привіт!:))))) Як добре,що ти відписала!Дуже приємно,що нас вже більше-багатьом дійсно підтримка необхідна!:))Особливо загострюється цей момент відсутністю,як правило,підтримки самих рідних людей:))Але головне самим не включити "задню"- а там,з часом і вони змінять свою точку зору на СІ:))Ну а тоді вже і до практики недалеко;)))Головне добрий приклад показати:))Доречі,вітаю тебе,Ярина,з дебютом!І від щирого серця бажаю тобі стійкості та наполегливості,а також тепла в душі і доброї вдачі!:)))Данія...Цікаво,як там живеться:))І якої якості овочі-фрукти ти взмозі дістати?:)))

І якщо хтось ще не встиг завести щоденник - Вперед! Час настав!:))))) Сюди ж доречно одразу ж кинути на нього посилання:))))Або в підпис,як забажаєте,друзі!;)))
Яскравого вам дня і,де б ви не були,озерніться і спробуйте відчути: життя прекрасне!:))))

Здоровый парень!
Украина, г.Львов.
Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
06-28-2010, 07:04 PM
Привет! Я только начинаю сыроедить, всего неделю и уже со срывом. Приехали родители, которые еще не знали про мое сыроедство, навезли всего варено-жаненого, не смогла удержаться, так что со вчерашнего дня новый отсчет.
Я из Запорожья, живу во Львове. Приятно знать, что я не одна:)

[Изображение: 69820554.png]
Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
07-29-2010, 12:39 PM
Yustenita,рад тебя приветствовать!:))После твоего поста прошел месяц,как твои дела?Как успехи в сыроедении?Возникают ли проблемы и какие?Не пропадай!!!:))))

Здоровый парень!
Украина, г.Львов.
Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
07-30-2010, 03:59 PM
я Зі львова- пишіть
reuwey@gmail.com
Львів
Андрій

5лет вегетарианец год сыромоноед
Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
07-30-2010, 08:46 PM (Последний раз сообщение было отредактировано 09-28-2010 в 08:40 PM, отредактировал пользователь anutka.)
yustenita, привіт) Я вже сироїжу моно майже 2 місяці. Так, звичайно, це не багато. Але з кожним днем я відчуваю себе ліпше, енергійніше. Пиши як твої справи? Не зникай. Львів'янам потрібно обєднуватися)

Chihiros, привіт! Рік на моно! Це заслуговує поваги! Можеш описати, що змінилося на протязі цього року?

07-31-2010, 02:38 AM
Звичайно!
Вітаю Анно.

Все змінилося все.
і здоровя і погляди
але тішить в першу чергу погляд на життя
купа відкриттів оточуючого світу і вузькості сприйняття такого оточуючими, (без зверхності, чи неповаги)
думаю головне що що змінилося це новий душевний стан. (не хочеться ляпати банальностей) тут книги не вистачить шоб ці 6 років описати))))

Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
08-12-2010, 02:20 PM
Всем привет! Я сыроежу и мне очень нравится! Спокойно могу сидеть за одним столом с "варено-едами", желание что-то съесть из их блюд не возникает! Но один раз все-таки сорвалась на свадьбе у друга на шоколадный фонтан :( Стараюсь перейти на моно, не всегда получается. Неделю на моно, минус 3 кг. Мама (как раз приехавшая в гости) хватается за голову, просит есть хотя бы салатики:))))

Если коснутся социальной темы.. Стали реже встречатся со своими некоторыми друзьями-знакомыми. Мы стали по разному смотреть на то как стоит проводить время..

Sfairat, anutka, Chihiros как у вас отношения со старыми друзьями складываются? Сильно поменялись?

[Изображение: 69820554.png]
Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
08-17-2010, 06:14 PM
Друзів практично немає.
Хто буде водитись з підозрілим мужиком який навідь 1 градусний квас з алкоголю не пє ніколи. І нічого не їсть з (людської їжі) .Це всіх СМЇ чекає. У мене залежності від спілкування немає великої.

Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
09-28-2010, 07:21 PM
Привіт, друзі! Радий бачити тутстільки молоді. Коли спілкуєшся з молоддю, почуваєш себе молодим.
57 років, СЇ два тижні.
Львів
Роман
Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
09-28-2010, 08:30 PM
(09-28-2010 07:21 PM)sydrom писал(а):  Привіт, друзі! Радий бачити тутстільки молоді. Коли спілкуєшся з молоддю, почуваєш себе молодим.
57 років, СЇ два тижні.
Львів
Роман

Романе, вітаю Вас!
Розкажіть про себе, як оточуючі відносяться?

Я також можу сидіти за столом з несироїдами, на весіллі у подруги пила тільки воду, так як нічого не було зїстного. І повірте це було просто. Складніше коли тобі друзі, знайомі починають розказувати що так харчуватися не можна, ти сектантка, егоїстка ... Готую сироїдні цукерки, салати для рідні, друзів, пригощаю їх. І їм подобається)))
Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
10-05-2010, 12:06 PM (Последний раз сообщение было отредактировано 10-26-2010 в 05:21 PM, отредактировал пользователь sydrom.)

Стаж у мене невеликий, але поки-що ніхто на мене не тисне. У моєму віці не кожен насмілюється мене повчати, і у мене авторитет трохи дивака бо 9 років займаюся за системою П.Іванова. На роботі був фуршет, я їв тільки фрукти, і навіть став центром уваги. Я взагалі нічого не готую, силатів також. Каші замочую, льон перемелюю на квомолці.
Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
10-05-2010, 08:58 PM
1. Два раза в день купайся в холодной природной воде, чтобы было тебе хорошо. Купайся в чём можешь: в озере, речке, ванной, принимай душ или обливайся. Это твои условия. Горячее купание завершай холодным.

2. Перед купанием или после него, а если возможно, то и совместно с ним, выйди на природу, встань босыми ногами на землю, а зимой на снег, хотя бы на 1-2 минуты. Вдохни через рот несколько раз воздух и мысленно попроси себе и пожелай людям здоровья.

3. Не употребляй алкоголь и не кури.

4. Старайся хоть раз в неделю полностью обходиться без пищи и воды с пятницы 18 часов до воскресенья 12 часов. Это твои заслуги и покой. Если же тебе трудно, то держись хотя бы сутки.

5. В 12 часов дня воскресения выйди на природу босиком и несколько раз подыши и помысли, как написано выше. Это праздник твоего дела. После этого можешь кушать всё, что тебе нравится.

6. Люби окружающую тебя природу. Не плюйся вокруг и не выплёвывай из себя ничего. Привыкни к этому - это твоё здоровье.

7. Здоровайся со всеми везде и всюду, особенно с людьми пожилого возраста. Хочешь иметь у себя здоровье - здоровайся со всеми.

8. Помогай людям, чем можешь, особенно бедному, больному, обиженному, нуждающемуся. Делай это с радостью. Отзовись на его нужду душой и сердцем. Ты приобретёшь в нём друга и поможешь делу мира.

9. Победи в себе жадность, лень, самодовольство, стяжательство, страх, лицемерие, гордость. Верь людям и люби их. Не говори о них несправедливо и не принимай близко к сердцу недобрых мнений о них.

10. Освободи свою голову от мыслей о болезнях, недомоганиях, смерти. Это твоя победа.

11. Мысль не отделяй от дела. Прочитал - хорошо. Но самое главное - делай.

12. Рассказывай и передавай опыт этого дела, но не хвались и не возвышайся в этом. Будь скромен.

Це ця система? Мене цікавить тема закалювання і все що звязано з водою.
Я зараз пю соки свіжі. З твердого нічого не їм. Апетиту немає. Голод переношу нормально. А цукерки і всяке таке готую друзям та рідні, щоб зрозуміли що сира їжа може також бути смачною. Ось так. Удачі Вам Романе!
Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
10-06-2010, 12:29 PM (Последний раз сообщение было отредактировано 10-26-2010 в 05:22 PM, отредактировал пользователь sydrom.)

Так це ця система. Тобі також удачі!
Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
03-05-2011, 12:04 AM
Всім привіт!Я так бачу,що повідомлень давно не було в цій темі,хотілось би дізнатись,як почуваються ці сироїди,які тут писали.Я кілька місяців тому дізнався про сироїдство,але через те,що в мене воля слабка,чи то підтримки немає(тільки мама нормально сприймає),ніяк не вдається перейти повністю на сироїдіння,але я впевнений,що це мій спосіб харчування.Хотілось би знайти однодумців зі Львова,бо реальне спілкування набагато краще за віртуальне=)
Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
03-09-2011, 02:12 PM
(03-05-2011 12:04 AM)potterok23 писал(а):  Всім привіт!Я так бачу,що повідомлень давно не було в цій темі,хотілось би дізнатись,як почуваються ці сироїди,які тут писали.Я кілька місяців тому дізнався про сироїдство,але через те,що в мене воля слабка,чи то підтримки немає(тільки мама нормально сприймає),ніяк не вдається перейти повністю на сироїдіння,але я впевнений,що це мій спосіб харчування.Хотілось би знайти однодумців зі Львова,бо реальне спілкування набагато краще за віртуальне=)

Вітаю, potterok23!
Так, дійсно сироїдів у Львові небагато, або всі собі сидять тихенько і сироїдять, моркву гризуть:)
Ти молодець, на правильному шляху! Цей шлях не буде легким, але з часом ти будеш освідомлювати, що на правильному, вірному шляху, і йдучи ним для тебе будуть відкриватися багато інших чудових речей, нові погляди на старі речі) То цікаво!
Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
04-24-2011, 12:04 AM
привіт. Мене звати Віталій, 23 р. сироїджу вже близько 5 місяців. Все супер, не хворію, до алкоголю залежність пропала, і багато інших плюсів. Єдине, втрата ваги, з 66 до 59 кг. хто більш опитніший, підскажіть..
Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
05-24-2011, 01:10 PM (Последний раз сообщение было отредактировано 05-24-2011 в 01:11 PM, отредактировал пользователь linga.)
Вельмешановні панове-сироїди!
Асоціація клубів "Сироїдна Україна" 25 травня святкує своє 3х-ліття!!! УРА!!!

детальніше http://www.syroedenie.com/forum/Thread-%...F?page=101

будемо раді, якщо разом з головним офісом ассоціаціі у Києві (Клуб сироїдів Києва) наші західні однодумці (Клуб сироїдів Львова) також відзначать цю світлу дату! :) Об*єднуємось і разом зробимо Україну сироїдною!

Завжди з Вами! ("Сироїдна Україна" - Київ)

Скоро буде відкритий сайт Асоціації клубів сироїдів "Сироїдна Україна" http://www.syroed.org.ua. Кожному українському сироїдному місту (Клубу сироїдів міста) буде надан окремий розділ сайту.

==============================================================
Клуб "Сироїдна Україна" (Київ)
Організаційні питання +38 067 501-6901 Інга
Організаційний файл http://www.docs.google.com/spreadsheet/c...l=ru#gid=0
Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
07-27-2011, 05:22 PM
Big Grin RE: Львов...Есть кто живой?
Привет всем! Как я рада, что нашла единомышленников! Я с вами!!!
Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
08-08-2011, 04:58 PM
(05-22-2010 08:19 PM)anutka писал(а):  Львів, прийом))) Sfairat, ти не один! Як мінімум двоє!!!!!

Привіт Львів. Я з Луцька .........ПРИЙМЕТЕ?
Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
08-27-2011, 09:10 PM
Як добре, що я знайшла львівських сироїдів. Приймаєте мене в свою компанію? Мене звати Лена. Мені 40+. Сироїдка із зривами з нового року. Захоплююсь лижами, граю на гітарі, постійно щось новеньке для себе шукаю. Так що будемо спілкуватись , сподіваюсь, і наживо.
Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
09-04-2011, 02:53 PM
Присоединяюсь к львовским! Пидтрымаю завжди!
Я из Карелии, мне 50.

опыт голодания - месяц, сыромоно - год.
172041659 - мой ICQ
Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
10-28-2011, 05:18 PM
Всем привет , приятно видеть что я не один такой во Львове .
Мне 34 ,сыроед в основном моно с начала 2009 , до этого был вегетарианцем ,в последние месяцы частые срывы :( . Практикую голодание по 7+ дней , раз в месяц, в данный момент на пятом дне. Не курю ,и не пью больше 2 лет. Интересуюсь геополитикой, альтернативной наукой ,и историей, эзотерикой , Ведическим Православием.

Нет рабства безнадёжнее, чем рабство тех рабов, Себя кто полагает свободным от оков — Иоганн Вольфганг Гёте,1749-1832.
Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
11-17-2011, 07:13 PM
Всім привіт))

Я дуже радий, що у Львові з сироїдінням не все так погано)))
Мане звати Віталій... мені 27... приймайте мене в компанію)))
Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
12-03-2011, 09:17 PM
Привіт.
Мене звати Антон. Я біолог.
Львів"янин, зараз працюю в Італіі.
Починаю СЇ після 10 років вегетаріанства.
Ви всі молодці!
Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
02-24-2013, 11:30 PM
Доброго часу дня Львів. Хочу перейти на сироїдіння та знайти однодумців мій акаунт в соц мережі http://vk.com/idmarkobazrko добавляйтесь в друзі поспілкуємся

Прикрепления
.jpg  OqXdpWIKHiE (1).jpg (Размер: 275.34 Кб / Загрузок: 8)
Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
06-11-2013, 05:26 AM (Последний раз сообщение было отредактировано 06-11-2013 в 04:28 PM, отредактировал пользователь linga.)
Друзья!
Ассоциация «Сироїдна Україна» (киевский офис) рада сообщить, что в августе 2013 года в Крыму (Украина) организовывается, ставший уже традиционно ежегодным, МЕЖДУНАРОДНЫЙ СЫРОСЛЕТ 2013. Группа вконтакте http://vk.com/syromonoslet2013. Все подробности можно прочесть в группе, задать свои вопросы, уточнения. Также можно задать вопросы в киевской ветке http://www.syroedenie.com/forum/Thread-В...а?page=181

ДАТЫ СЫРОСЛЕТА 2013
с 11 августа до сентября 2013. Даты ориентировочные. Заезжать (и уезжать) можно в любой день. Просто с 11 августа там точно появляется народ (заезд киевлян). Обычно народ есть до 25-28 августа. Некоторые уезжают аж в начале сентября.

СЫРОСЛЕТ происходит уже 6й год (с 2008 года каждое лето). Базируемся на одном и том же месте: Украина, Крым, на горе между пос. Утес и пос. Малый Маяк. На горе располагается разные лагеря «по интересам», не только сыроедные. Но все остальные лагеря соблюдают принципы комфортного соседства, т.е. никаких сложностей между лагерями никогда за все 5 лет не возникало, что очень радует: не бывало лишних громких звуков, какой-то грязи, неубранности, нет наркотиков и т.д.

ПРЕИМУЩЕСТВА местности
чистая питьевая вода рядом (родник), остутствие комаров, источник сыроедного питания рядом (3 точки продажи), море в 5-10 минутах ходьбы в зависимости от выбранного пляжа, количество людей на пляжах небольшое (курорт малообустроенный, малолюдный –, не имеет гремящих дискотек), пляжи бесплатные

УСЛОВИЯ
Участие в СЫРОСЛЕТЕ бесплатно. С собой иметь палатку (не имеющие палатку договориваются с имеющим палатку о своем в ней месте заранее до поездки или решают этот вопрос в день приезда, что вполне реально - без места еще никто не оставался). Также необходим каремат, спальный мешок и фонарик (удобней налобный). Воду из источника (расположен у горы, по дороге на пляж) приносят согласно необходимости и по-желанию все, у кого есть силы и возможность. Мытье и стирка происходят у источника. В лагере есть умывальник с водой. Туалет - яма в земле, обнесенная непрозрачной пленкой (в виде «кабины»).

ПИТАНИЕ
За свой счет. Три базарные точки с несколькими раскладками. Ассортимент преимущественно: помидоры (1-3 USD), огурцы (2 USD), перец, персики (3 USD), абрикосы, яблоки (2 USD), груши, сливцы, виноград (бесплатно собираем вокруг или 2-4 USD), арбузы, дыни, инжир свежий (бесплатно собираем вокруг). Остальные продукты можно купить на рынках Алушты, Партенита и др.

Для только переходящих на сыроедение участников СЫРОСЛЕТА пребывание в лагере сыроедов является замечательной возможностью быть в коллективе сыроедов настоящим 100%-ным сыроедом!

КОЛЛЕКТИВ
Приезжают сыроеды всех возрастов поодиночке (обратный отъезд приветствуется парами :) ), семьями, с детьми от любого возраста, из Украины, стран СНГ и дальнего зарубежья. В лагере возможно пребывание с ВОСПИТАННЫМИ и ПОДЛЕЖАЩИМИ КОНТРОЛЮ ХОЗЯИНА домашними животными.

!!! ВНИМАНИЕ! ЗДЕСЬ ОДИНОКИЕ СЕРДЦА НАХОДЯТ ДРУГ ДРУГА !!!

СВОБОДНОЕ ВРЕМЯ
Дни сыроеды проводят на свое усмотрение: загорают на пляже, ездят на экскурсии (Ливадия, Алушта, Партенит, Гурзуф, Ялта), ходят в горы. Конечно, к вечеру все собираются у костра и начинаются длинные интересные беседы обо всем, песни под гитару (кто-то обязательно ее привозит). Приветствуются также любые другие инструменты. По своей инициативе имеющие навыки чего-то интересного проводят бесплатные мастер-классы своих умений. Вечерние посиделки часто разделяются на несколько костров «по интересам».

КАТЕГОРИЧЕСКИ НЕ ПРИВЕТСТВУЮТСЯ на территории лагеря
1. Вареная еда (если ваш ребенок несыроед и ему необходима варенка, то просьба кормить ребенка варенкой так, чтобы остальные сыроеды-детки эту еду не наблюдали. Варенку можно купить по-близости в точках продажи. Также в округе есть различные кафе)
2. Сигареты, наркотики и т.п.

ПОГОДА, ОДЕЖДА
Днем обычно 28-30 градусов. На прохладную погоду необходимы: теплая кофта, брюки (спортивные) и носки – могут не пригодиться, но должны быть в наличии. Ночью обычно градусов 20, но может быть и 16-17. Дождей обычно не бывает. Но могут зарядить на 3-4 дня. Во время дождей тоже прохладно. Ежедневная одежда - плавки \ купальник. На ногах - спортивные босоножки хорошо фиксирующие шаг (на гору подъем по камням, шлепки не подойдут)

КАК ДОБРАТЬСЯ
от автовокзала г. Симферополь (рядом с жд вокзалом) можно добраться двумя способами: маршруткой (отправляется каждые 1,5-2,5 часа) до пос. Утес или троллейбусом (отправляется каждые 30 минут) до пос. Малый Маяк.

Подробнее оба варианта (цены 2012 года):

1. Маршруткой до пос. Утес (стоит около 26 грн + багаж 2 грн, ехать 2 часа). Выходить на конечной остановке (автостанция пос. Утес). Далее вдоль моря (сначала вниз, потом вверх) мимо кварптала эллингов «Санта-Барбара» идти пешком минут 10-15 в сторону Алушты от автостанции поселка до горы с палаточными лагерями. Тропинка подъема на гору расположена через 50 метров после мусорки (контейнеры, штук 8мь) напротив белого здания чего-то недостроенного, вроде отеля (по состоянию на лето 2012 года … может уже достроили ..). Напротив мусорки это единственное здание. Поднявшись на гору, среди палаточных лагерей искать ЛАГЕРЬ СЫРОЕДОВ. Найти гору и потом лагерь достаточно несложно. При необходимости организуем встречу на автостанции поселка Утес Для этого созвонитесь с нами (лучше иметь несколько номеров наших мобильных телефонов для связи, т.к. не все сыроеды держат свой телефон включенным все время). Обычно нет необходимости во встрече – все впервые прибывшие без особых сложностей находят наш лагерь. Главное – найти гору с палаточными лагерями. Она там одна с палаточными лагерями. А уж на горе любой вам скажет – где лагерь сыроедов.

2. Троллейбусом до пос. Малый Маяк (стоит около 13 грн + за багаж 2 грн, ехать 3 часа). Выходить на остановке «пос. Малый Маяк» и идти вниз по дороге к морю, пока не дойдете до той же палаточной горы (вы к ней в этом варианте подойдете сверху). Идти долго, около 50 минут. По дороге можно словить ту же маршрутку, что едет от автовокзала Симферополя и доехать до конечной автостанции «пос. Утес», далее согласно схеме от конечной остановки пос. Утес (автостанция пос. Утес)

Субъективно: маршруткой до пос. Утес путь комфортней (ехать быстрее, идти быстрее, платить больше, но оно того стоит), чем троллейбусом до пос. Малый Маяк (платить меньше, но дольше ехать и дольше идти). Реально с грузом багажа идти 15 минут вверх от маршрутки (Утес) легче, чем идти круто вниз 50 минут от троллейбуса (Малый Маяк). Также в маршрутке вы 2 часа точно сидите, а в троллейбусе 3 часа можно стоять …

ОБРАТНАЯ ДОРОГА
Маршрутка Утес-Симферополь отъезжает каждые 1,5-2,5 часа.
Жд билет на обратную дорогу из Симферополя лучше приобретать сразу. Если захотите уехать раньше, просто, прибыв на жд вокзал Симферополя в день обратного отъезда, вы сначала купите необходимый на этот день обратный билет, после чего сдадите не использованный обратный билет, потеряв аж 20 грн. Зато в таком случае вы с самого начала имеете гаранртированный обратный жд билет.

До встречи в солнечном Крыму!

==============================================================
Клуб "Сироїдна Україна" (Київ)
Організаційні питання +38 067 501-6901 Інга
Організаційний файл http://www.docs.google.com/spreadsheet/c...l=ru#gid=0
Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
07-01-2013, 08:22 PM (Последний раз сообщение было отредактировано 07-01-2013 в 08:25 PM, отредактировал пользователь dmytriv.)
привіт буду радий спілкуванню я з івано-франківська звати іван
я сироїд з івано -франківської області шукаю співрозмовників якщо є у львові група залюбки приєднаюсь
Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
12-01-2015, 08:18 PM
А У кого семья сыроедов,детки? так хочется для ребенка правильное окружение)))

Найти все сообщения
Цитировать это сообщение
« Предыдущая | Следующая »
Создать ответ 

Переход:

Пользователи просматривают эту тему: 1 Гость(ей)

Обратная связь | Сыроедение | Вернуться к началу | Вернуться к содержимому | Лёгкий режим | Список RSS